www.Elzab-Mini.pl
Kasa fiskalna Elzab Mini Online Kasa fiskalna Elzab Mini LT Online Kasa fiskalna Elzab Mini LT Online

Kasa fiskalna Elzab Mini Online

Model Mini Online jest wyjątkowo udanym połączeniem kompaktowych wymiarów oraz dobrych parametrów technicznych i nowoczesnych funkcji. Kasa pozwala m.in. na zaprogramowanie nawet do 10 000 pozycji PLU, współpracę z kilkoma terminalami płatniczymi równocześnie czy ustawienie skrótów klawiszowych. W rezultacie, model Mini Online zapewni Ci szybkie obsługiwanie nabywców. Ponadto, urządzenie posiada funkcjonalność online i oferuje m.in. transmisję informacji do Centralnego Repozytorium Kas i przechowywanie kopii drukowanych dokumentów w pamięci chronionej. Szukasz kompaktowej technologii sprzedaży, która może się pochwalić wysoką wydajnością? Kasa Elzab Mini Online to znakomity wybór!

Transmisja danych do CRK i współpraca z terminalami

Ten model już na starcie zagwarantuje Ci dostęp do pełnej funkcjonalności kasy online. Urządzenie zapewnia zarówno współpracę z terminalami do kart (nawet kilkoma jednocześnie), jak i automatyczną transmisję niezbędnych danych do Centralnego Repozytorium Kas. Ponadto, w przypadku Mini Online połączenie z CRK odbywa się albo przewodowo (przez port komunikacyjny Ethernet), albo bezprzewodowo - za pomocą dodatkowego modułu Bluetooth/Wi-Fi bądź Bluetooth/GPRS (opcja).

Pamięć chroniona z opcją prostego wydruku danych

Po zainstalowaniu tej kasy rejestrującej nie będziesz musiał gromadzić ważnej dokumentacji firmowej, m.in. kopii paragonów, w formie papierowej. W Mini Online znajduje się pamięć chroniona, czyli rozwiązanie techniczne, które samoistnie, w sposób cyfrowy, zapisuje istotne dane o prowadzonej sprzedaży. Ponadto, wspomniana funkcjonalność umożliwia szybkie wyszukiwanie i drukowanie informacji, np. w celu skontrolowania wydanego paragonu.

Programowalna klawiatura, na której ustawisz 62 skróty

Kasa Mini Online znacznie przyspieszy obsługiwanie klientów Twojego przedsiębiorstwa. Urządzenie zostało wyposażone w alfanumeryczną, programowalną klawiaturę - w wersji standardowej lub modułowej - która umożliwia korzystanie z wielu skrótów klawiszowych. Skonfigurowanie przycisków funkcyjnych pozwoli Ci m.in. na błyskawiczną sprzedaż często wybieranych PLU. Elzab Mini Online posiada także 2 ekrany: klienta oraz użytkownika. Obydwa wyświetlacze emitują czytelne informacje o przebiegu transakcji.

Do wszechstronnego zarządzania asortymentem

Poszukujesz kompaktowej kasy fiskalnej, która umożliwi zaprogramowanie wielu produktów lub usług? Mini Online okaże się doskonałym rozwiązaniem! To urządzenie fiskalne pozwala na skonfigurowanie bazy PLU, w której znajdzie się do 10 000 pozycji towarowych. Elzab Mini Online może również wystawiać paragony z jednoznacznymi nazwami poszczególnych elementów asortymentu (do 40 znaków). Oprócz tego, urządzenie obsługuje przydatne funkcje, np. sprzedaż ze zmienną ceną (tzw. otwarte PLU), wiązanie ze sobą produktów czy stosowanie rabatów na konkretne pozycje PLU bądź całą transakcję.

Szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych

Elzab Mini Online już w podstawowej konfiguracji wyróżnia się rozbudowanymi możliwościami komunikacyjnymi. Kasa posiada różnego typu interfejsy: USB, RS-232, PS/2 i Ethernet. Dzięki temu model Mini Online może współpracować zarówno z komputerem czy terminalem do kart płatniczych, jak i czytnikiem kodów, wagą elektroniczną oraz szufladą nie pieniądze. Dodatkowo, ta kompaktowa kasa fiskalna umożliwia rozszerzenie podstawowych interfejsów komunikacyjny. Ten model marki Elzab można wyposażyć w opcjonalny moduł Bluetooth/Wi-Fi bądź Bluetooth/GPRS, co zagwarantuje także bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami w rozwiązaniu systemowym.

Szybki wydruk i łatwa instalacja rolki

W kasie fiskalnej marki Elzab obecny jest jednorolkowy mechanizm drukujący, który cechuje się zarówno dobrymi parametrami, jak i wygodną obsługą oraz cichym działaniem. Model Mini Online emituje dokumenty z szybkością do 75 mm/s i oferuje bardzo łatwą instalację papieru termicznego. Oprócz tego, urządzenie umożliwia wystawianie dowodów sprzedaży z dodatkową treścią, m.in. logo działalności w nagłówku czy NIP-em podanym przez nabywcę (w części fiskalnej dokumentu). Postaw na kasę fiskalną online z wydajną i funkcjonalną technologią drukowania!

Moc możliwości zamknięta w kompaktowej obudowie

Mini Online to nowoczesna kasa, która znajdzie zastosowanie zarówno w małych i średnich punktach stacjonarnych, jak i podczas mobilnego prowadzenia sprzedaży lub świadczenia usług z dojazdem do klienta. Urządzenie Elzab cechuje się kompaktową obudową, a jego wymiary wynoszą tylko 195 x 205 x 77 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Dodatkowo, Mini Online to solidnie wykonana kasa, która bez kłopotu znosi trudy długotrwałej eksploatacji. Urządzenie jest także dostępne wraz z akcesoriami zewnętrznymi, m.in. pokrowcem lub etui.

Pełna energii i niezawodna kasa online!

Niewątpliwym atutem Elzab Mini Online jest działanie także na zasilaniu bateryjnym. Urządzenie nie wymaga więc zaprzestania obsługi klientów w sytuacji, gdy np. zabraknie dostępu do prądu. W takich okolicznościach model Mini Online wykorzystuje baterię o pojemności 2 200 mAh, która, przy pełnym naładowaniu, zapewnia długą pracę i wydrukowanie wielu paragonów fiskalnych. Co więcej, akumulator tej kasy może być zasilany nawet bezpośrednio z instalacji samochodowej (przy pomocy opcjonalnej ładowarki). Pełna energii i niezawodna - taka jest Elzab Mini Online!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Elzab Mini!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Posnet Mobile Online

Kasa fiskalna
Posnet Mobile Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij