www.Elzab-Mini.pl
Kasa fiskalna Elzab Mini LT Online Kasa fiskalna Elzab Mini Online Kasa fiskalna Elzab Mini LT Online

Kasa fiskalna Elzab Mini LT Online

Niewielki i wielofunkcyjny model Mini LT Online już w standardowym wariancie oferuje transmisję informacji do Centralnego Repozytorium Kas przy użyciu modułu Bluetooth/Wi-Fi. A nie jest to jedyny atut tego urządzenia fiskalnego. Kasa marki Elzab umożliwia też wszechstronne zarządzanie asortymentem i zaprogramowanie maksymalnie do 10 000 towarów lub usług. Ponadto, ten model posiada klawiaturę z wieloma skrótami klawiszowymi (dostępną w 2 wersjach), wytrzymały mechanizm drukujący, pamięć chronioną oraz interfejsy, które gwarantują płynną współpracę z terminalem płatniczym, komputerem i skanerem kodów. Postaw na automatyzację i komfort pracy - z Elzab Mini LT Online to proste!

Połączenie z CRK w trybie bezprzewodowym

Elzab Mini LT Online jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem fiskalnym, w którym zastosowano moduł Bluetooth/Wi-Fi. Wspomniane rozwiązanie zapewnia bezprzewodowe transmitowanie danych do CRK (Centralnego Repozytorium Kas). Urządzenie wysyła w ten sposób informacje dotyczące rejestrowanego obrotu oraz istotnych czynności, np. przeglądów serwisowych. Poza tym, Elzab Mini LT Online gwarantuje płynną współpracę z różnymi terminalami do kart płatniczych.

Łatwy wydruk dokumentów z pamięci chronionej

Po wdrożeniu tej kasy rejestrującej nie będziesz musiał przechowywać ważnej dokumentacji firmowej, m.in. kopii wydawanych paragonów, w formie papierowych rolek. W Elzab LT Mini Online znajduje się pamięć chroniona, czyli rozwiązanie techniczne, które samodzielnie, w sposób cyfrowy, zapisuje istotne dane o prowadzonej ewidencji. Wspomniana funkcjonalność umożliwia też szybkie wyszukiwanie i drukowanie konkretnych informacji, np. w celu sprawdzenia wydanego paragonu fiskalnego.

Tryb szybkiej sprzedaży z ponad 60 skrótami

Kasa fiskalna Elzab znacznie usprawni obsługiwanie klientów Twojej działalności. To urządzenie zostało wyposażone w alfanumeryczną klawiaturę - w wariancie standardowym lub modułowym - która umożliwia korzystanie z wielu skrótów. Skonfigurowanie przycisków funkcyjnych pozwoli Ci m.in. na błyskawicznie sprzedawanie popularnych towarów lub usług. Elzab Mini LT Online posiada też 2 ekrany: klienta i użytkownika. Obydwa wyświetlacze emitują przejrzyste komunikaty o przebiegu transakcji.

Wszechstronne zarządzanie bazą PLU

Szukasz małej kasy rejestrującej, która umożliwi zdefiniowanie wielu towarów bądź usług? Elzab Mini LT Online okaże się idealnym rozwiązaniem! To urządzenie pozwala na skonfigurowanie bazy PLU, w której znajdzie się do 10 000 pozycji towarowych. Elzab Mini LT Online może także wystawiać paragony z precyzyjnymi nazwami poszczególnych elementów asortymentu (do 40 znaków). Ponadto, urządzenie posiada przydatne funkcjonalności, m.in. sprzedaż ze zmienną ceną (tzw. otwarte PLU), wiązanie ze sobą wskazanych produktów czy wprowadzanie rabatów na konkretne pozycje PLU bądź całą transakcję.

Niezawodna współpraca z innymi urządzeniami

Mini LT Online z łatwością odnajdzie się nawet w systemie sprzedaży, w którym działa kilka urządzeń elektronicznych w tym samym czasie. Ta kasa fiskalna posiada nie tylko moduł Bluetooth/Wi-Fi, zapewniający bezprzewodowe wysyłanie informacji, ale również złącza USB (typu A i B) oraz wejście służące do podłączenia szuflady kasjerskiej. W rezultacie, Elzab Mini LT Online może współpracować np. z komputerem POS, terminalem do kart płatniczych, wagą i czytnikiem kodów.

Szybki wydruk i łatwa instalacja papieru

W kasie fiskalnej od Elzab zastosowano wysokiej klasy mechanizm drukujący, który wyróżnia się zarówno dobrymi parametrami użytkowymi, jak i przyjazną obsługą oraz cichą pracą. Mini LT Online emituje paragony z szybkością do 60 mm na sekundę i oferuje łatwą wymianę papieru termicznego. Co więcej, urządzenie umożliwia wystawianie dowodów sprzedaży z dodatkową treścią, np. logo przedsiębiorstwa w nagłówku czy NIP-em nabywcy w części fiskalnej dokumentu. Postaw na kasę rejestrującą online z wszechstronną technologią wydruku!

Nieduża obudowa i solidne wykonanie

Mini LT Online to nowoczesna kasa, która radzi sobie doskonale zarówno w małych i średnich placówkach stacjonarnych, jak i w czasie mobilnego prowadzenia sprzedaży lub świadczenia usług z dojazdem do klienta. Urządzenie Elzab charakteryzuje się kompaktową obudową, a jego wymiary to jedynie 195 x 205 x 77 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Poza tym, Mini LT Online to solidna kasa, która bez kłopotu znosi trudy codziennego użytkowania. Urządzenie jest również dostępne wraz z akcesoriami, m.in. pokrowcem lub etui.

Działa także na zasilaniu bateryjnym

Niewątpliwą zaletą Mini LT Online jest funkcjonowanie również na zasilaniu bateryjnym. Urządzenie nie wymaga więc zaprzestania obsługi klientów w sytuacji, gdy np. zabraknie dostępu do prądu. W takich okolicznościach Mini LT Online wykorzystuje wydajną baterię, która, przy pełnym naładowaniu, zapewnia długi czas pracy i wystawienie wielu paragonów fiskalnych. Akumulator kasy może być także zasilany nawet bezpośrednio z instalacji samochodowej (po zastosowaniu opcjonalnego przewodu 12V). Oto pełna energii, funkcjonalna i niezawodna technologia sprzedaży. Oto Elzab Mini LT Online!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Elzab Mini!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab Jota Online

Kasa fiskalna
Elzab Jota Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij