www.Elzab-Mini.pl
Kasa fiskalna Elzab Mini E Kasa fiskalna Elzab Mini E Kasa fiskalna Elzab Mini E

Kasa fiskalna Elzab Mini

Mała i łatwa w obsłudze kasa. Urządzenie zostało wyposażone w 2 ekrany - klienta i użytkownika - wyświetlające czytelne komunikaty o przebiegu handlu, a także w klawiaturę, która pozwala na zaprogramowanie szybkiej sprzedaży oraz dostępu do najczęściej używanych funkcji, np. wydruku raportów. Dzięki temu, że Elzab Mini może współpracować z komputerem lub wagą elektroniczną, znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym punkcie handlowo-usługowym. Wielofunkcyjna kasa fiskalna, która pozwoli Ci na szybką i sprawną obsługę klientów.

Kasa fiskalna Elzab Mini - 2 wbudowane, przejrzyste ekrany - nabywcy i użytkownika

2 wbudowane, przejrzyste ekrany - nabywcy i użytkownika

Elzab Mini posiada 2 wbudowane wyświetlacze - sprzedawcy i klienta. Ekran użytkownika jest podświetlany i mogą pojawiać się na nim 2 linie x 16 znaków. Wyświetlacz nabywcy znajduje się w świetnie widocznym miejscu i użyjesz go do informowania o sumie do zapłaty. Postaw na kasę fiskalną marki Elzab i zadbaj zarówno o potrzeby użytkownika, jak i klienta.

Kasa fiskalna Elzab Mini - Zaprogramujesz szybką sprzedaż i wydruk raportów

Zaprogramujesz szybką sprzedaż i wydruk raportów

Elzab Mini korzysta z rozbudowanej klawiatury, na której znajduje się 30 klawiszy. Przycisków F1-F9 użyjesz do zdefiniowania sprzedaży popularnych artykułów lub usług, czy też do wywoływania przydatnych funkcji, np. wydruku raportów. Co więcej, urządzenie wyposażono w papierową wkładkę, dzięki której dopasujesz opis przycisków do potrzeb Twojej firmy. Mini zapewni Ci niezwykle sprawną obsługę klientów.

Kasa fiskalna Elzab Mini - Drukuje NIP klienta na paragonie

Drukuje NIP klienta na paragonie

Rozporządzenie Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku wymaga, abyś umieszczał NIP nabywcy na paragonie (na życzenie klienta). Dzięki Elzab Mini dostosujesz prowadzenie sprzedaży do funkcjonujących przepisów. Kasa wystawia paragony z NIP-em nabywcy, które mogą pełnić rolę uproszczonej faktury, jeśli łączna kwota należności nie wyniesie więcej niż 450 zł. Zainwestuj w kompleksową obsługę klientów.

Kasa fiskalna Elzab Mini - Wytrzymała i wydajna technologia druku

Wytrzymała i wydajna technologia druku

Urządzenie zostało wyposażone w wydajny mechanizm drukujący, który drukuje paragony, oryginał i kopię, z szybkością 7,5 linijek tekstu na sekundę. Kasa używa do tego papieru o długości 30 m, więc nie będziesz musiał zbyt często przerywać pracy, aby wymienić rolki. Zacznij korzystać z praktycznego mechanizmu drukującego.

Kasa fiskalna Elzab Mini - Świetnie współpracuje z komputerem, wagą

Świetnie współpracuje z komputerem, wagą

Szukasz kasy, która zapewni sprawną współpracę z innymi urządzeniami? Wybierz Elzab Mini! Kasa posiada port komunikacyjny, który umożliwia wymianę danych z komputerem lub wagą elektroniczną. Dzięki temu nie tylko programowanie urządzenia, ale także odczyt wyniku ważenia, staną się niesłychanie szybkie. Wybierz rozwiązanie technologiczne XXI wieku!

Kasa fiskalna Elzab Mini - Doskonała zarówno do handlu stacjonarnego, jak i mobilnego

Doskonała zarówno do handlu stacjonarnego, jak i mobilnego

Mini to mała i uniwersalna kasa fiskalna. Wymiary urządzenia to tylko 195 x 205 x 77 mm (głębokość, szerokość, wysokość). Mini nie zajmie zbyt dużo powierzchni na stanowisku sprzedaży. Poza tym, wraz z kasą możesz zamówić poręczną torbę, co znacznie zwiększy komfort prowadzenia handlu mobilnego.

3 warianty kasy fiskalnej - Ty wybierasz!

Kasa marki Elzab jest dostępna w 3 wersjach, które różnią się od siebie wielkością bazy towarowej oraz kolorem: 511 PLU - jasny; 511 PLU - grafitowy; 2 000 PLU - grafitowy. Dzięki temu zyskasz urządzenie, które będzie dopasowane do potrzeb Twojej działalności zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności. Trudno o drugie tak wszechstronne i praktyczne rozwiązanie technologiczne. Mini już teraz może być Twoja!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Elzab Mini!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab Jota E

Kasa fiskalna
Elzab Jota E

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij