www.Elzab-Mini.pl
Kasa fiskalna Elzab Mini E Kasa fiskalna Elzab Mini E Kasa fiskalna Elzab Mini E

Kasa fiskalna Elzab Mini E

Mała, ale korzystająca z bardzo wielu innowacji technologicznych, kasa fiskalna marki Elzab. Urządzenie realizuje elektroniczną kopię paragonów, która jest zapisywana na karcie microSD. Model Mini E wyposażono też w wydajny mechanizm drukujący oraz wrzutowy system wymiany papieru. Co więcej, urządzenie jest dostępne w 2 wariantach - z klawiaturą standardową lub modułową - a dzięki opcji definiowania klawiszy funkcyjnych, zaprogramujesz szybką sprzedaż lub wywoływanie istotnych pozycji w menu kasy. Wydajny akumulator, który oferuje 10 godzin pracy bez podłączenia urządzenia do zasilania, a także możliwość ładowania baterii w samochodzie, sprawią, że Mini E doskonale sprawdzi się w działalności mobilnej. Ruszaj w podróż z kasą marki Elzab!

Kasa fiskalna Elzab Mini E - Przechowa kopie paragonów w formie elektronicznej

Przechowa kopie paragonów w formie elektronicznej

Elzab Mini E zapisuje kopie paragonów na elektronicznym nośniku danych - niewielkiej karcie pamięci. Dzięki temu szybko zapomnisz o składowaniu wielu papierowych dokumentów. Dane zgromadzone na karcie pamięci można zarchiwizować albo na komputerze, albo na zwykłej płycie DVD. Elektroniczna kopia da Ci pewność, że nie zgubisz papierowego potwierdzenia. Znacznie zmniejszą się też koszty związane z użytkowaniem, gdyż będziesz wymieniał tylko jedną rolkę.

Kasa fiskalna Elzab Mini E - Szybka i sprawna sprzedaż

Szybka i sprawna sprzedaż

Niesamowite, że tak małych rozmiarów urządzenie korzysta z rolki, która ma aż 40 m długości! Możesz być spokojny, papieru w kasie wystarczy na długi okres pracy. Kiedy przyjdzie ten moment, dzięki wrzutowej wymianie rolki wykonanie tej czynności zajmie Ci tylko moment. Mini E drukuje paragony z prędkością 15 linijek tekstu na sekundę. Zdecydowanie przyśpieszy i usprawni to sprzedaż.

Kasa fiskalna Elzab Mini E - Ustaw klawisze funkcyjne do szybkiej sprzedaży

Ustaw klawisze funkcyjne do szybkiej sprzedaży

Kasa fiskalna Elzab posiada alfanumeryczną i programowalną klawiaturę, która jest odporna na zalania i długotrwałe użytkowanie. Będziesz miał do dyspozycji 30 klawiszy, w tym przyciski definiowalne. Tylko od Ciebie zależy, jak skonfigurujesz swoją Mini E, czy wykorzystasz jej możliwości do szybkiej sprzedaży, czy też jako dostęp do istotnych pozycji w menu. Dodatkowo, urządzenie jest dostępne w wersji z wygodną klawiaturą modułową, która składa się z solidnie wykonanych i niezawodnych przełączników.

Kasa fiskalna Elzab Mini E - 10 godzin użytkowania bez podłączenia do stałego źródła zasilania

10 godzin użytkowania bez podłączenia do stałego źródła zasilania

Mini E korzysta z niezwykle wydajnego akumulatora. Pozwala on na drukowanie paragonów nawet przez 10 godzin, bez konieczności podłączenia do źródła energii. Dodatkowo, przy pomocy ładowarki samochodowej baterię będziesz mógł naładować również w trakcie podróży. Mini E to urządzenie stworzone do mobilnej pracy. Weź ze sobą kasę z pełną baterią, ładowarkę i ruszaj w drogę, by sprzedawać!

Kasa fiskalna Elzab Mini E - Jest naprawdę mała!

Jest naprawdę mała!

Kasa fiskalna Elzabu nie bez przyczyny została nazwana Mini E. Urządzenie jest tak małe, że bez zmieści się do zwykłej torebki lub schowka samochodowego. Do swojej kasy możesz także dokupić etui, które zapewni lepszą odporność w trakcie podróży. Elzab Mini E została bowiem stworzona do prowadzenia sprzedaży mobilnej. Jednak nie tylko! Dzięki małym wymiarom umieścisz kasę nawet tam, gdzie inne urządzenia nigdy by się nie zmieściły.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Elzab Mini!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Elzab K10 Online

Kasa fiskalna
Elzab K10 Online

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij